آیا به دنبال افتتاح حساب وب مانیهستید؟

با توجه به این‌که این روزها بسیاری از افراد برای انجام امور روزمره خود از اینترنت استفاده می‌کنند، خیلی دور از انتظار نیست که استفاده از انواع ارز دیجیتال مانند پی پال ، وبمانی WebMoney  و … نیز بیشتر و بیشتر شود.

همان‌طور که می‌دانید برای خرید اینترنتی، پرداخت ارزی، انتقال وجه و … روش‌های مختلفی وجود دارد که یکی از آن‌ها وب مانی یکی از انواع کیف پول الکترونیکی است. این سیستم پرداخت آنلاین که به عنوان یکی از رقبای پی پال شناخته می‌شود، برای انجام کلیه امور ارزی مورد استفاده قرار می‌گیرد. شما می‌توانید برای بهره بردن از مزایای این سیستم پرداخت آنلاین از طریق لینک زیر درخواست افتتاح حساب وب مانی را برای ما ارسال نمایید :

3

درباره

وب مانی یک سیستم انتقال پول الکترونیکی است که در سال ۱۹۹۸ در روسیه پایه‌گذاری شد. طبق ادعای مسئولان ارشد وب مانی، این موسسه در حال حاضر با حدود ۳۰ میلیون کاربر ثبت شده، بیش از ۶ میلیون کاربر فعال دارد که روز به روز بر تعداد آن‌ها افزوده می‌شود.
در حال حاضر می‌توان با استفاده از وب مانی از ۱۰۰.۰۰۰ فروشگاه و مرکز خدماتی آنلاین خرید کرد. همچنین این سیستم به عنوان مرجعی برای انتقال امن و بی خطر وجه بین افراد و شرکت‌های زیادی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

جهت افتتاح حساب در وب مانی هیچ نیازی به کارت اعتباری نیست و مانند برخی کیف پول‌های دیجیتالی دیگر، لازم نیست یک شماره حساب بانکی به حساب وب‌مانی خود متصل کنید. بنابراین به نظر می‌رسد این کیف پول سیستمی مناسب برای ایرانیانی باشد که جهت معاملات یا خرید‌های بین‌المللی به یک مرجع معتبر نیازمند هستند.
با توجه به این که دفتر مرکزی وب مانی در روسیه قرار دارد، این موسسه بر خلاف رقبای قدرتمندش مانند پی پال و Skrill، خدمات خود را بدون هیچ محدودیتی در اختیار ایرانیان قرار می‌دهد. البته ساختن حساب کاربری در وب مانی اصولی دارد که اگر از آن‌ها مطلع باشید، به راحتی می‌توانید یک کیف پول در این شرکت دریافت کنید و از خدمات بی‌شمار آن بهره ببرید.


افتتاح حساب وب مانی توسط جیب به جیب

برای داشتن کیف پول وب مانی با نام و مشخصات خود می‌توانید با ثبت سفارش افتتاح حساب وب مانی از همین صفحه، مراحل پیچیده این کار را به ما بسپارید. با توجه به سابقه زیاد تیم جیب به جیب در ارائه خدمات ارزی مرتبط با وب مانی، کارشناسان ما کاملاً از پیچیدگی‌ها و موارد قانونی افتتاح این حساب مطلع هستند. بنابراین اگر ایجاد این حساب را به ما بسپارید در آینده، برای استفاده از آن دچار مشکل نخواهید شد. برای اینکه همکاران ما بتوانند افتتاح حساب وب مانی شما را انجام بدهند، لازم است پس از ثبت سفارش مدارک مورد نیاز را برای ما ارسال کنید. ما به محض دریافت مدارک دست به کار می‌شویم و ظرف مدت ۱ تا ۳ روز و با طی کردن مراحل قانونی مورد نیاز، یک حساب وب مانی برای شما افتتاح می‌کنیم و اطلاعات آن را در اختیارتان قرار می‌دهیم.