پرداخت هزینه ارائه و چاپ مقالات علمی در ژورنال ها و مجله های بین المللی معتبر با کمترین نرخ

ارسال مقاله نیازمند پرداخت هزینه می باشد پرداخت هزینه چاپ مقالات، عمدتاً به صورت آنلاین و از طریق کارتهای اعتباری ویزا و مستر و همچنین پی پال انجام می شود .
جیب به جیب توانایی انجام هر نوع پرداختی مربوط به مقالات و کنفرانس ها را دارد
برای ثبت سفارش در قسمت پنل کاربران باید ثبت نام کنید و سپس در بخش مرتبط با نوع ارز پرداختی اقدام به ثبت سفارش نمایید
سفارش ها در کمتر از ۲۴ ساعت انجام خواهد شد

4

مقالات را کجا چاپ کنیم

یکی از مرسوم ترین راه های انتشار یافته های علمی و پژوهشی و تحقیقات دانشمندان، چاپ مقاله است. در واقع هدف از انتشار و چاپ مقاله، به اشتراک گذاشتن یافته های پژوهشی با دیگر افرادی که علاقمند به مطالعه در آن زمینه پژوهشی هستند می باشد. بر حسب نوع مطالعه و پژوهش، انواع مختلفی از مقالات علمی پژوهشی، علمی ترویجی، مروری، کیفی، کنفرانسی و ... نوشته و در مجلات و نشریات مختلف ISI, ISC, SCOPUS, Pubmed و علمی پژوهشی خارجی چاپ می شوند. اینکه چاپ مقالات در کدام ژورنال یا مجله انجام گیرد به عوامل مختلفی بستگی دارد. همچنین مجلات مختلف دارای اسکوپ یا موضوعات تخصصی هستند و هر کدام در زمینه خاصی مقالات را چاپ می کنند.

دیگر نگران پرداخت هزینه ژورنال ها و کنفرانس های خارجی نباشید

ما در جیب تو جیب برای شما پرداختتان را انجام می دهیم - فقط کافی است ثبت نام نمائید
مقالات خود را با کمک جیب به جیب چاپ نمائید

یک راهنمایی از طرف

به طور کلی یک ایده برای کامل شدن و به نتیجه رسیدن احتیاج به تفکر و مطالعه زیاد دارد و لازم است تا از زوایای مختلف به آن نگاه کنید که این اتفاق در یک بازه زمانی کوتاه مدت رخ نخواهد داد و به کار زیادی احتیاج دارد.

بعد از اینکه یک ایده به ذهن میرسد روی آن موضوع تا جای ممکن کار انجام می شود و به همه زوایای آن مورد بررسی قرار می گیرد تا هیچ ایراد نگارشی، ساختاری و علمی نتوان از آن گرفت. البته رسیدن به یک چنین مقاله ای، کار زیاد و زمان کافی را می طلبد. در طول این مسیر تا کامل شد مقاله ژورنالی میتوان یک یا حتی چند مقاله کنفرانسی هم ارائه کرد و در نهایت ماحصل همه این ها به عنوان یک مقاله ژورنال ارائه می شود این نکه را در نظر داشته باشید که ارائه تعداد زیادی مقاله کنفرانس بدون ارائه مقاله ژورنال از آنها کار بسیار اشتباه و ناکاملی هست.

ارسال مقاله به کنفرانس ها قبل از چاپ مقاله اصلی در ژورنال، یکی از بهترین راه های سنجش ارزش و اعتبار مقاله است. اینجاست که مشخص می شود آیا مقاله شما در حد یک کنفرانس است و یا ارزش چاپ شدت در یک ژورنال و مجله معتبر را دارد.

بعضی ها تصور می کنند که ارسال همزمان مقاله به کنفرانس و ژورنال باعث صرفه جویی در وقت می شود، در حالی که اینطور نیست. راه درست ان است که اول مقاله را در یک کنفرانس چاپ کنید تا هم از نظر داورها مطلع شوید و هم اگر در کنفرانس شرکت کردید از نظر شرکت کننده ها نسبت به مقاله خود استفاده کنید و بعد با در نظر گرفتن تمام این نظرات نسخه ژورنال آن را آماده کنید. به هر حال فاکتور زمان را هم در نظر بگیرید که یک چنین کار اصولی زمان زیادی می برد. پس اگر خیلی زمان برایتان مهم نیست و زمان کافی دارید، این کار را انجام دهید.