پاسخپرسش های شمااینجاست

ما در جیب به جیب تمام تلاش خود را می کنیم که شما در اسرع وقت به پاسخ پرسش های خود دست یابید و پس از آن بتوانید به راحتی مراحل ثبت سفارش خود را جلو ببرید.

خدمات ارائه شده در وب سایت جیب به جیب از آخرین فناوری ها پشتیبانی می کنند و لازم به توضیح است اگر در این قسمت پرسش های خود را پیدا نکردید با رفتن به قسمت تماس با ما می توانید با کارشناسان ما از طریق تیکت در ارتباط باشید.

جیب به جیب در خدماتی هم چون عرضه کارت های اعتباری ویزا ، گیفت کارت ها، نقد کردن در آمد ارزی؛ خرید بلیط هواپیما، پرداخت حق ثبت مقالات در نشریه های بین المللی، پرداخت هزینه های مربوط به امور مهاجرت، پرداخت هزینه ها و Application Fee های مربوط به دانشگاه ها، پرداخت هزینه های آزمون های بین المللی، پرداخت سایت هایی که درگاه پرداخت پی پال ، ویزا، وب مانی ، پرفکت مانی ، اسکریل و وسترن یونیون داشته باشند را با رعایت شرایط و قوانین مربوط به هر درگاه پرداخت و قوانین جاری کشور را در کوتاه ترین زمان ممکن انجام می دهد.

سه تیم پشتیبانی به صورت 24 ساعته و در تمام طول هفته به صورت آنی تیکت های شما را پاسخ خواهند داد و در خصوص سفارشات شما اگر نیازمند تکمیل اطلاعات از سوی شما نباشد تا یک ساعت بعد به شما نتیجه سفارش ایمیل و پیامک خواهد شد.

جیب به جیب دارای نماد اعتماد الکترونیکی است و علاوه بر تنها مجموعه فعال در سفارشات اینترنتی ارزی می باشد که تایید تمام انجمن ها و دستگاه های نظارتی را داراست.

برای ایجاد سفارش ابتدا باید در سایت عضو شده باشید و این نکته را در نظر داشته باشید که با هر ایمیل و یا هر شماره تلفن همراه تنها یک بار می توانید در سایت عضو شوید و شایان ذکر است پس از ثبت نام با ورود به پنل کاربری در بخش سفارشات (سفارش جدید) می توانید سفارش مورد نظرتان را ثبت نمایید. برای اطلاع از وضعیت سفارش خود هم می توانید از طریق پنل کاربری بخش “لیست سفارشات” از وضعیت سفارش خود مطلع شوید.

لازم به توضیح است برای سهولت کار با جیب به جیب، ما سامانه اطلاع رسانی پیامک و ایمیل نیز برای شما در نظر گرفته ایم. یعنی پس از هر سفارش یا پرداخت برای شما پیامک و ایمیلی حاوی اطلاعات پرداخت و سفارش ارسال می شود.

بطور کلی برای انجام تمامی سفارشات باید ایمیل و تلفن همراه تایید شده باشد اما برای تعدادی از سفارشات باید مدارک دیگر نیز ارسال شود که در صفحه ثبت سفارش قابل مشاهده می باشد. این مدارک تنها یکبار از شما اخذ می شود.

برای نقد کردن درآمد ارزی باید به نکات زیر توجه داشت:

الف: حداقل میزان دلار قابل نقد کردن 100 دلار می باشد.

ب: جهت تسویه حساب باید کلیه مدارک هویتی شما تایید شده باشد.

کارمزد پی پال برای هر تراکنش بین 4 الی 6 درصد می باشد که از گیرنده کسر می شود.

نکته برتر این شرکت نسبت به روش ارسال بانکی ، سرعت ارسال آن است. بدین صورت که به محض ارسال حواله از کشور مبدا ، فرد گیرنده می تواند مبلغ را با مراجعه به هر یک از دفاتر این شرکت در کشور مقصد، حواله را دریافت کند. مزیت دیگر ارسال و دریافت حواله وسترن یونیون عدم نیاز به حساب بانکی است. بدین صورت که فرستنده فقط با داشتن اطلاعات پاسپورتی فرد گیرنده می تواند وجه را ارسال و گیرنده نیز با داشتن اصل پاسپورت می تواند مبلغ را دریافت کند.

برای ارسال حواله از طریق وسترن یونیون به اطلاعات زیر نیاز می باشد :

– نام و نام خانوادگی پاسپورتی دریافت کننده وجه

– کشور مقصد ( این نکته را در نظر داشته باشید که برای کشور امریکا باید علاوه بر کشور ، ایالت (State) و شهر (City) حتما قید شود.)