پرداخت های اینترنتی با اسکریل

اسکریل (مانی بوکرز) یک شرکت پرداخت آنلاین انگلیسی است که در سال 2001 راه اندازی شده است. در اسکریل مشابه Paypal حساب ها از روی ایمیل صاحب حساب شناخته می شوند و کاربران می توانند پول را از طریق کارت های اعتباری و حسابهای بانکی به حساب اسکریل خود واریز کنند یا از آن برداشت نمایند.این سرویس بیش از 2 میلیون کاربر را در 1.5 سال اول فعالیت خود جذب نمود و در سال 2011 اعلام نمود بیش از 25 میلیون حساب فعال دارد و در 200 کشور دنیا خدمات خود را عرضه می کند. برای جلوگیری از پولشویی و کارهای خلاف، احراز هویت (Identity Verification) برای حساب های اسکریل الزامی است. برای انتقالات بالای 20000 یورو درجات بالاتری برای احراز هویت درنظر گرفته شده است.

2

استفاده از چه مزایایی دارد

امنیت بالا

برای تبادل پول دیگر احتیاجی نیست هر بار اطلاعات حساب بانک را منتقل کنید

انتقال پول آنی

پول در لحظه ایی که شما آن را انتقال میدهید در حساب طرف مقابل می نشیند

ارسال وجه به تمام دنیا

بدون هیچ محدودیتی می توانید به تمام دنیا هر چقد که تمایل دارید انتقال دهید

کمترین میزان کارمزد

کارمزد هر پرداخت 1درصد تا سقف نیم یورو می باشد.

در حال حاضر استفاده از این سرویس برای کاربرانی که در کشورهای زیر هستند ممنوع میباشد که بنابراین از انجام هرگونه سفارشی که در رابطه با این کشورها است معذوریم ( ایران-افغانستان- کوبا – نیجریه- میانمار- کره شمالی – سودان شمالی- سومالی- سودان جنوبی – سوریه و یمن )

Withdraw کردن اسکریل هیچ هزینه ای ندارد ولی مدارک هویتی شما باید تایید شود و سن قانونی شما بیشتر از 18 سال باشد.ارسال مبالغ به ایمیل رجیستر نشده مثل پی پال بوده که بعد از 14 روز به صورت اتوماتیک کنسل می شود. )

خرید با این سرویس برای کالاهای زیر ممنوع میباشد: هر نوع خرید و فروش تنباکو و محصولات مرتبط، داروهای تجویزی- مواد مخدر، هر نوع سلاح سرد و گرم و مهمات، باز کننده های شبکه های ماهواره ای و شبکه های خانگی، و هرگونه پرداختی که مرتبط با نفرت انگیزی و نژاد پرستی باشد

شارژ حساب های اسکریل 1 درصد کارمزد دارد و مبلغ نهایی آن 10 یورو میباشد بنابراین لطفا در زمان سفارش به این نکته دقت کنید که مبلغ مورد نظر خود را با احتساب این مبلغ وارد نمایید


  • در خرید از سایت هایی که درگاه اسکریل دارند به صورت رایگان می باشد و کارمزدی از شما اخذ نخواهد شد
  • در صورتی که دریافت کننده مبلغ باشید هیچ گونه کارمزدی از شما اخذ نخواهد شد
  • ریفاند مبالغ برای هر تراکنش 0.49 یورو خواهد بود
  • انتقال مبالغ به حساب بانکی و یا ویزا متصل به حساب 1.80 یورو هزینه دارد.
  • شارژبک 25 یورو می باشد.
  • تبدیل ارز بین 2.99 درصد تا 3.99 درصد به صورت متغیر می باشد