با وب مانیآسان خرید کنید

وب مانی یک سیستم مالی آنلاین جهت نقل و انتقال پول و انجام پرداخت های مجازی است.
شما می توانید از وبمانی جهت نقل و انتقال پول بین حساب خودتان و سایرین استفاده نمایید.
همچنین می توانید توسط وبمانی، پرداختهای ارزی خودتان را در وبسایتها و فروشگاههای آنلاین یا هر مکان پذیرنده وبمانی انجام دهید.
دارنده و پشتیبان این پول الکترونیک یک شرکت روسی است که دفتر مرکزی آن در شهر مسکو قرار دارد.
وبمانی دارای میلیونها کاربر از کشورهای مختلف دنیاست.
بر خلاف اکثر پولهای الکترونیک و سیستمهای مالی آنلاین که عضویت کاربران ایرانی را نمی پذیرند یا خدمات کمتری به آنها می دهند وبمانی نه تنها هیچ محدودیتی برای عضویت کاربران ایرانی قائل نمی شود، بلکه کاربران ایرانی می توانند همانند دیگر کاربران از همه امکانات وبمانی برخوردار شوند.

3

خرید با وب مانی در

اگر می خواهید به حساب یک بروکر وب مانی واریز کنید و خودتان هم اکانت وب مانی دارید با توجه به اینکه در وبمانی کارمزد از فرستنده کسر می شود بهتر است حساب وب مانی بروکر را به ما بدهید تا مستقیم به حساب آنها واریز کنیم.

بعضی موقع نیاز است مبلغ بالا انتقال دهید و با توجه به اینکه ممکن است اکانت خودتان محدودیت انتقال داشته باشد ما این کار را از طریق اکانت خودمان برای شما انجام می دهیم.

جیب به جیب، خرید با وب مانی هم برای شما انجام می دهد، چنانچه می خواهید در یک سایت از طریق وب مانی خرید کنید سفارش خرید با وب مانی در سایت ما ثبت کنید.

لزومی ندارد خودتان اکانت وب مانی داشته باشید، شما کافی است شماره کیف پول وب مانی مقصد را به ما بدهید تا انتقال وجه را انجام دهیم.