رزرو هتل و پرواز خارجی تو در جیب به جیبخودت انجام بده

خرید آنلاین بلیط پروازهای خارجی با استفاده از حساب های ارزی اینترنتی مانند پی پال و کارت های اعتباری ویزا و مستر توسط میهن پرداخت انجام می شود
جیب به جیب توانایی خرید از سایت های مختلف خارجی را دارد ولی لازم است قبل از خرید نسبت به اعتبار سایت مربوطه اطمینان حاصل نمایید
همچنین رزرو بیشتر هتل های خارجی به صورت آنلاین انجام می شود و پرداخت هزینه مربوط به آن توسط جیب به جیب انجام می شود .
پرداخت هزینه رزرو هتل ها به دو صورت Pay Later و Pay Now انجام می شود
توجه: پرداخت نوع Pay Later به علت اینکه همان موقع از کارت کسر نمی شود یا حداکثر مبلغ ۱۰ دلار جهت رزرو از کارت برداشت می شود با پرداخت ۱۰ دلار کارمزد توسط جیب به جیب قابل انجام است.

5

نکات مهم سفارش از

  • با توجه به اینکه بعضی از سایت های رزرو هتل بعد از رزرو ممکن است اقدام به برداشت مبلغ اضافه و یا برداشت کل مبلغ از کارت نمایند، ما از کارت های مخصوص این کار استفاده می کنیم و به اندازه مبلغ مورد نیاز خرید شما کارت را شارژ می کنیم. در مورد رزرو هتل اگر در حالت Pay Later سایت مربوطه برای برداشت کل مبلغ از کارت یا بخشی از آن تلاش کند و به علت عدم موجودی کارت ما یا هر دلیل دیگر پرداخت موفقیت آمیز نباشد رزرو انجام شده ممکن کنسل شود، که در این حالت جیب به جیب هیچ مسئولیتی بابت کنسل شدن رزرو شما بر عهده نخواهد داشت.
  • اگر به هر دلیلی هتل ها اقدام به برگشت وجه پرداختی به کارت ما نمایند تا زمانی که مبلع ریفاند به صورت کامل به حساب ما واریز نشده باشد از تسویه با شما معذوریم.
  • در صورتی که مبلغ ریفاند شود طبق قانون ریفاند سایت با شما تسویه خواهیم کرد. قیمت هر واحد ارز به نرخ خرید سایت محاسبه و ۱۰ هزار تومان هم به صورت ثابت از مبلغ نهایی سفارش کسر و به موجودی کاربری اضافه خواهد شد. مبلغ ریفاند در صورت درخواست مشتری ظرف مدت ۴۸ ساعت تسویه خواهد شد.
  • در صورت ثبت اطلاعات اشتباه از طرف شما، هیچ مسئولیتی بر عهده ما نخواهد بود و تمام پیگیری های لازم به عهده شما خواهد بود.
  • پرداخت سایت هایی که نیاز به اهراز هویت پرداخت کننده دارند انجام نمی دهیم.
  • مدت زمان انجام سفارش از چند دقیقه تا ۲۴ ساعت ممکن است زمان ببرد